Zespół Muzyczny Omen = Twoje Super Wesele
Dziękujemy za wspaniałą oprawę muzyczną tego szczególnego i wyjątkowego dla nas dnia Przez swój profesjonalizm, zaangażowanie i doświadczenie stworzyliście cudowną atmosferę i klimat podczas przyjęcia. Wasza muzyka wywołała zachwyt i wzruszenie naszych gości. Świetnie dobrany repertuar potrafił zjednać różne pokolenia, dzięki czemu goście weselni nie opuszczali parkietu do białego rana. Mimo, iż od naszego wesela minęło już trochę czasu, każde wspomnienie tego cudownego dnia sprawia, że uśmiech wciąż gości na naszych twarzach. Dziękujemy Wam za to, że byliście razem z nami.
Ania i Janusz
Serdecznie dziękujemy za udaną zabawę i stworzenie super atmosfery na weselu. Repertuar perfekcyjny, każdemu się spodoba, goście byli ZACHWYCENI !!!! Tylko zespół grający naprawdę na żywo potrafi tak zachęcić do tańca. Jeszcze raz dziękujemy i mam nadzieję że spotkamy się ponownie.
Urszula i Sebastian
Witamy!
Pragniemy przesłać gorące podziękowania całemu Zespołowi za jego uczestnictwo w naszym weselu.Dzięki Państwa muzyce, trafnemu doborowi repertuaru, błyskotliwemu prowadzeniu zabawy oraz wysokiej kulturze wszystkich członków zespołu-, nasza zabawa weselna była piękna,huczna i na zawsze pozostanie w naszej pamięci.To był dla nas jeden z najważniejszych i najpiękniejszych dni w życiu â?? również dzięki Państwa zespołowi
Z pełnym przekonaniem przesyłamy pozytywne referencje dotyczące usług zespołu i obiecujemy, że będziemy Państwa zespół polecać naszym znajomym, którzy będą poszukiwali bardzo dobrego zespołu muzycznego!
Pozdrawiamy, Magdalena i Paweł
Bardzo fajnie gracie, właściwie każdy znajdzie coś dla siebie, impreza którą graliście dla publiczności polsko – rosyjsko -niemieckiej wypadła świetnie. Międzynarodowi Goście byli zachwyceni także prowadzeniem w języku niemieckim. Nawet Dj Alex był zachwycony współpracą z Wami. Super, super, super!!! Danke schon!
Oleg